SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
959 475 €
(8 967 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
107 m²
Rosenstrasse, Port

spavaća sobaatypical
stan107 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese stilvoll und hochwertig im Jahr 2025 komplett renovierte 4½-Zimmer-Gartenwohnung vereint modernes Wohnen mit ruhiger Lage in Port.Es erwartet Si...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rosenstrasse, Port
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IMMOVENTA GmbH

Slični oglasi

Slično u inozemstvu