SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
813 498 €
(7 395 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
110 m²
Rishalta, Plaffeien

spavaća sobaatypical
stan110 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Dans le quartier de Rishalta à Planfayon, à deux pas de l’école, cet appartement prend place dans un petit résidentiel en bois au design moderne et du...

Ostalo
Dob ponude: 160dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rishalta, Plaffeien
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Bulliard Immobilier SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu