SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
457 931 €
(6 273 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
73 m²
Rebacherring, Pfaffnau

spavaća sobaatypical
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Mehr Lebensraum mit eigenem GartenDiese charmante 3.5‑Zimmer‑Eigentumswohnung vereint lichtdurchflutete Räume, moderne Gestaltung und eine angenehme W...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rebacherring, Pfaffnau
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

VZ VermögensZentrum

Slični oglasi

Slično u inozemstvu