SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
993 885 €
(5 372 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
185 m²
Rue du Jura, Payerne

spavaća sobaatypical
stan185 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Payerne, à vendre, appartement de 4.5 pièces, au 2ème étage + balconCet appartement de 4.5 pièces de 185 m2 (lot 3), en duplex, se compose de la maniè...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue du Jura, Payerne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Montoit.ch Sàrl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu