SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
178 200 €
(3 960 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
La, Orvin

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

URBANIS, votre agence immobilière de Saint Paul à la Réunion, vous propose : A la VENTE un appartement MEUBLE à la POSSESSION ce qui offre l’avantage ...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

La, Orvin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Urbanis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu