SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
978 160 €
(8 892 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
110 m²
Chemin des Barmettes, Ollon

spavaća sobaatypical
stan110 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Libre de suite, spacieux et lumineux appartement en attique de 4.5 pièces traversant situé dans la résidence « Les Terrasses du Chablais ». La Résiden...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Chemin des Barmettes, Ollon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Bernard Nicod | Aigle

Slični oglasi

Slično u inozemstvu