Popis ponuda
18
18
18
758 901 €
(10 396 € / m²)
Prodaja
3
2+
73 m²
Route de la Résidence, Ollon
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
73 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Charmant appartement de 3 pièces récemment rénové, avec jardin privatif au calme et vue imprenable sur les montagnes.
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Nakon renovacije
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
160dana
Ažurirano:
10dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Route de la Résidence, Ollon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.