SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
600 700 €
(6 130 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
98 m²
Schloss-Strasse, Oensingen

spavaća sobaatypical
stan98 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese charmante 3.5-Zimmer-Wohnung überzeugt mit einem durchdachten Grundriss und bietet Raum für individuelle Entfaltung. Sie eignet sich ideal für S...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Prirodno svjetloZaseban wcPerilica rubljaDrveni pod

Ostalo
Dob ponude: 106dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Schloss-Strasse, Oensingen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PREMIUM HOMES AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu