SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 383 076 €
(8 699 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
159 m²
Hinterbächlistrasse, Oberrohrdorf

spavaća sobaatypical
stan159 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exklusive 2 Etagen, familienfreundliches 4.5 Zimmer-Wohnwunder, mit einem einzigartig gelungenen Raumangebot, mit viel Optionen für noch mehr Träume a...

Ostalo
Dob ponude: 67dana
Ažurirano: 67dana

Lokaliteti

Hinterbächlistrasse, Oberrohrdorf
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Wealth Investment Network - WENET AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu