SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 407 258 €
(10 052 € / m²)
Prodaja
6+
2+
140 m²
Rue de la Côte, Neuchâtel

spavaća soba6+
stan140 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Dernier lot disponible au coeur de NeuchâtelAvec seulement quatre appartements, des volumes généreux et une conception tournée vers la qualité de vie,...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue de la Côte, Neuchâtel
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Maillard Immobilier SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu