SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
737 223 €
(5 266 € / m²)
Prodaja
6+
1
140 m²
Chemin du Pertuis-du-Sault, Neuchâtel

spavaća soba6+
stan140 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bôle est un charmant village situé dans le canton de Neuchâtel, en Suisse. Il fait partie de la commune de Milvignes depuis 2013, avec Auvernier et Co...

Ostalo
Dob ponude: 21dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Chemin du Pertuis-du-Sault, Neuchâtel
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Courvoisier Immobilier SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu