SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 434 214 €
(16 904 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
144 m²
Chemin du Pertuis-du-Sault, Neuchâtel

spavaća sobaatypical
stan144 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Installez-vous au coeur du quartier Bella Vista et choisissez ce logement moderne. Idéalement situé, vous pourrez jouir d'un style de vie citadin et v...

Ostalo
Dob ponude: 67dana
Ažurirano: 67dana

Lokaliteti

Chemin du Pertuis-du-Sault, Neuchâtel
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Naef Immobilier Neuchâtel

Slični oglasi

Slično u inozemstvu