SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 250 301 €
(8 119 € / m²)
Prodaja
6+
2+
154 m²
Chemin du Pertuis-du-Sault, Neuchâtel

spavaća soba6+
stan154 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Installez-vous au coeur du quartier de Bella Vista et choisissez le logement moderne qui vous correspond. Ici, vous pourrez jouir d'un style de vie ci...

Ostalo
Dob ponude: 73dana
Ažurirano: 73dana

Lokaliteti

Chemin du Pertuis-du-Sault, Neuchâtel
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Naef Immobilier Neuchâtel

Slični oglasi

Slično u inozemstvu