SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
293 451 €
(8 151 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
36 m²
Chemin du Tsampi, Nendaz

spavaća sobaatypical
stan36 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé au deuxième étage de la résidence Les Cerisiers, ce studio orienté sud-est bénéficie d’un ensoleillement généreux et d’une belle luminosité natu...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Chemin du Tsampi, Nendaz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Altipik Immobilier Sàrl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu