SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
349 087 €
(8 727 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
40 m²
Route de Nendaz, Nendaz

spavaća sobaatypical
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Local transformable en appartement – Résidence principaleSitué à l’entrée de la station de Haute-Nendaz, ce bien bénéficie d’un emplacement privilégié...

Ostalo
Dob ponude: 39dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Route de Nendaz, Nendaz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Altipik Immobilier Sàrl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu