SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 408 608 €
(12 143 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
116 m²
Route du Bleusy, Nendaz

spavaća sobaatypical
stan116 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement de standing à vendre à Haute-Nendaz – Proche des pistes et du centreDécouvrez ce magnifique appartement de 4.5 pièces situé au rez supérie...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledKatOtvoreni dnevni boravakZaseban wcKuhinjski aparatiDrveni podVisoki stropoviPrirodno svjetloNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 240dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Route du Bleusy, Nendaz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Alpimmo Immobilier SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu