SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 637 046 €
(13 735 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
192 m²
Via al Ronco, Muzzano

spavaća sobaatypical
stan192 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

LUGANO-MUZZANO, FRONTE LAGOAPPARTAMENTO 4.5 LOCALI La Residenza Cristal si compone di 4 edifici situati direttamente sulle rive del lago di Lugano in ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakKadaTuš kabinaTerasa

Ostalo
Dob ponude: 245dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Via al Ronco, Muzzano
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Comisa SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu