SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
643 585 €
(6 847 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
94 m²
Maedergässli, Murten

spavaća sobaatypical
stan94 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese ansprechende und gepflegte 4.5-Zimmer-Eigentumswohnung präsentiert sich im ersten Obergeschoss eines überschaubaren Wohnhauses an naturnaher und...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Maedergässli, Murten
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Raiffeisen Immomakler

Slični oglasi

Slično u inozemstvu