SUPA24
702 916 €
(10 491 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
67 m²
Via Municipio, Muralto

spavaća sobaatypical
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

In Muralto, nur wenige Meter von der Seepromenade entfernt, steht eine helle und gemütliche 2,5 Zimmer-Wohnung mit Garagenstellplatz zum verkauf.Dank ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Via Municipio, Muralto
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

UrbanHome

Slični oglasi

Slično u inozemstvu