SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
861 347 €
(7 238 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
119 m²
Clos du Verger, Moudon

spavaća sobaatypical
stan119 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Magnifique appartement de 3,5 pièces avec jardinDans le bâtiment B5, ce magnifique appartement de 3.5 pièces jouit d'un vaste jardin de plus de 370 m²...

Ostalo
Dob ponude: 125dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Clos du Verger, Moudon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Amma Immo Sàrl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu