SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 054 153 €
(6 845 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
154 m²
Place Centrale, Monthey

spavaća sobaatypical
stan154 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Valimmobilier SA à le plaisir de vous présenter : La Kaazelle - nouvelle promotion éco-responsable au coeur de la Ville de MontheyCe nouveau projet de...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakZaseban wcHodnikKuhinjski aparatiDrveni podVisoki stropoviPrirodno svjetloNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 81dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Place Centrale, Monthey
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Valimmobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu