SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
343 448 €
(4 906 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
70 m²
Monteceneri

spavaća sobaatypical
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

6804 Bironico, Via Bironico 59 ARegion: RiveraWohnfläche: ca. 300 m2Grundstückfläche: ca. 205 m2Etagen: 3Renovation: 2023Zustand: gutZweitwohnsitz: ja...

Ostalo
Dob ponude: 50dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Monteceneri
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

GEIERSBERGER IMMOBILIEN

Slični oglasi

Slično u inozemstvu