Popis ponuda
7
7
7
351 502 €
(2 511 € / m²)
Prodaja
6+
1
140 m²
La Vaye-Plane, Mont-Noble
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
6+
stan
140 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
-Situation:Appartement et locaux situés dans le centre du village de Nax. Orientation : sud - nord Résidence secondaire et vente aux étrangers auto...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Tuš kabina
Kada
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
496dana
Ažurirano:
496dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
La Vaye-Plane, Mont-Noble
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.