SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 326 586 €
(6 874 € / m²)
Prodaja
6+
1
193 m²
Rue Sous-le-Pré, Milvignes

spavaća soba6+
stan193 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Cet attique, c'est l'alliance parfaite entre volumes exceptionnels, prestations de standing et espaces extérieurs rares où chaque détail a été pensé p...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Rue Sous-le-Pré, Milvignes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Reference 5 Immobilier SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu