SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 058 110 €
(8 398 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
126 m²
Route des Clos, Milvignes

spavaća sobaatypical
stan126 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Au sein du très recherché village d'Auvernier, entre les rives du lac de Neuchâtel et les vignobles environnants, ce somptueux appartement de 4.5 pièc...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Route des Clos, Milvignes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES | Neuchâtel

Slični oglasi

Slično u inozemstvu