SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
310 739 €
(4 932 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Via Francesco Borromini, Mendrisio

spavaća soba3
stan63 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartamento 3 locali a Mendrisio, in una posizione ideale per la messa a reddito, grazie alla vicinanza a liceo, università, mezzi pubblici e servizi...

Ostalo
Dob ponude: 161dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Via Francesco Borromini, Mendrisio
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

House & Trade SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu