SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 166 635 €
(7 991 € / m²)
Prodaja
6+
1
146 m²
Via Francesco Borromini, Mendrisio

spavaća soba6+
stan146 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ampio 5.5 locali con giardino a Mendrisio, in un complesso residenziale con piscina interna, palestra, sauna e parco condominiale. L’appartamento si c...

Ostalo
Dob ponude: 160dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Via Francesco Borromini, Mendrisio
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

House & Trade SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu