SUPA24
561 511 €
(8 258 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
68 m²
Via Abbonati, Mendrisio

spavaća sobaatypical
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Moderno 3.5 locali con terrazza a Ligornetto, in un complesso residenziale di nuova costruzione.Situato al primo piano della Residenza Stramonte, l’im...

Ostalo
Dob ponude: 306dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Via Abbonati, Mendrisio
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

House & Trade SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu