SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
835 378 €
(9 945 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
84 m²
Via al Doyro, Melide

spavaća sobaatypical
stan84 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartamento 3.5 locali con parziale vista sul lago a Melide, in una palazzina edificata in zona residenziale tranquilla, a pochi passi dal lungolago....

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakDrveni podPločiceNakon renovacijePrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 73dana
Ažurirano: 73dana

Lokaliteti

Via al Doyro, Melide
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

House & Trade SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu