SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 956 919 €
(12 464 € / m²)
Prodaja
6+
1
157 m²
Schützenwisstrasse, Maur

spavaća soba6+
stan157 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Viel Platz zum Leben: Diese gepflegte und grosszügige Wohnung (Baujahr 2001) überzeugt mit flexibler Raumaufteilung, schöner Sicht auf den Greifensee ...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Schützenwisstrasse, Maur
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

VERIMAG Verwaltungs- & Immobilien AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu