SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
852 460 €
(8 973 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
95 m²
Rue du Léman, Martigny

spavaća sobaatypical
stan95 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Attique 3,5 pièces - vue imprenable à MartignyImaginez-vous surplomber le dynamisme de la ville tout en savourant le calme d'un refuge exclusif. Bienv...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledPrirodno svjetloVisoki stropoviNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue du Léman, Martigny
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Neho

Slični oglasi

Slično u inozemstvu