SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
486 021 €
(6 395 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
76 m²
Route de Bourguillon, Marly

spavaća sobaatypical
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Dès lentrée, vous découvrez un vaste hall de distribution qui dessert harmonieusement les différentes pièces. Sur la droite, une salle à manger souvre...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Route de Bourguillon, Marly
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ImmoSky AG - SUI - T 1

Slični oglasi

Slično u inozemstvu