SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
634 085 €
(7 206 € / m²)
Prodaja
3
1
88 m²
Weiherweg, Malters

spavaća soba3
stan88 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Attraktive 3.5-Zimmer-Wohnung mit Balkon & Potenzial - nur 2 Min. zur S-BahnDie zum Verkauf stehende 3.5-Zimmer-Wohnung befindet sich in einem gepfleg...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Weiherweg, Malters
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AZ Immobilien und Verwaltungen GmbH

Slični oglasi

Slično u inozemstvu