SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 369 520 €
(15 386 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
154 m²
Chemin du Collège, Lutry

spavaća sobaatypical
stan154 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Located on the heights of Lutry, in a recently built building, this spacious apartment of approximately 165 m² weighted embodies comfort and an except...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPogledTerasaZaseban wcPametni uređaji

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Chemin du Collège, Lutry
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

OMNIA Lausanne

Slični oglasi

Slično u inozemstvu