SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 026 988 €
(13 335 € / m²)
Prodaja
6+
2+
152 m²
Route de Savuit, Lutry

spavaća soba6+
stan152 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

LutryD'une surface habitable d'environ 140 m², il se distingue par son agencement pratique et fonctionnel, séparant harmonieusement les espaces de vie...

Ostalo
Dob ponude: 33dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Route de Savuit, Lutry
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Immo-Consulting SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu