SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 289 276 €
(6 446 € / m²)
Prodaja
6+
1
200 m²
Via Cantonale, Lugano

spavaća soba6+
stan200 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

*** Tutti gli immobili e foto su www.remax.ch e su www.newhome.ch **************Situata nel prestigioso quartiere di Ruvigliana (Lugano), ai piedi del...

Ostalo
Dob ponude: 217dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Via Cantonale, Lugano
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE/MAX Immobiliare a Lugano

Slični oglasi

Slično u inozemstvu