SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
949 081 €
(7 593 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
125 m²
Via Massago, Lugano

spavaća sobaatypical
stan125 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A Cassarate, uno dei quartieri più amati e ricercati di Lugano, proponiamo in vendita un elegante appartamento di 125 mq situato al secondo piano del ...

Ostalo
Dob ponude: 253dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Via Massago, Lugano
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Suisse Immobilien Group Sagl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu