SUPA24
1 612 524 €
(13 217 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
122 m²
Strada di Pregassona, Lugano

spavaća sobaatypical
stan122 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Vendesi moderno appartamento 4,5 locali con giardino a Pregassona, Lugano. Appartamento: 4.5 Locali, SUL 122 mq ; Giardino: 192 mq Camere da letto: 3...

Ostalo
Dob ponude: 277dana
Ažurirano: 129dana

Lokaliteti

Strada di Pregassona, Lugano
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu