SUPA24
1 417 407 €
(11 249 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
126 m²
Via San Michele, Lugano

spavaća sobaatypical
stan126 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A Ruvigliana, all’interno di un contesto residenziale privato con piscina riscaldata e coperta e 2 saune, offriamo in vendita un appartamento con mera...

Ostalo
Dob ponude: 310dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Via San Michele, Lugano
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sequoia Consulting Sagl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu