SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
492 135 €
(10 936 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Chemin de Pramounir, Lens

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Dernier étage avec vue incroyable sur les montagnes - Crans MontanaBienvenue dans ce lumineux appartement situé au dernier étage avec une vue spectacu...

Ostalo
Dob ponude: 83dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Chemin de Pramounir, Lens
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Neho

Slični oglasi

Slično u inozemstvu