SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
781 394 €
(13 244 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Route Lens-Crans, Lens

spavaća soba3
stan59 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement 3.5 pièces entièrement rénové à Crans-Montana – Luxe, confort et panorama exceptionnelDécouvrez ce magnifique appartement de 3.5 pièces si...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Nakon renovacijePrirodno svjetloNamještenoPogledKuhinjski aparatiPametni uređajiDrveni podVisoki stropoviOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaTuš kabina

Ostalo
Dob ponude: 256dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Route Lens-Crans, Lens
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ImmoCrans SA | Barras & Partners

Slični oglasi

Slično u inozemstvu