SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
658 344 €
(6 583 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
100 m²
Bahnhofplatz, Lengnau (BE)

spavaća sobaatypical
stan100 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

In erhöhter, wunderbar ruhiger Lage präsentiert sich diese moderne Wohnung als Rückzugsort, der gleichzeitig lichtdurchflutet und einladend wirkt. Das...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Prirodno svjetloKadaTuš kabinaZaseban wcNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 67dana
Ažurirano: 67dana

Lokaliteti

Bahnhofplatz, Lengnau (BE)
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PREMIUM HOMES AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu