SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
273 151 €
(2 875 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
95 m²
Piazza San Rocco, Lema

spavaća sobaatypical
stan95 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

*** Tutti gli immobili e foto su www.remax.ch e su www.newhome.ch ****** Alle Immobilien und Fotos auf www.remax.ch und www.newhome.ch ***Questo spaz...

Ostalo
Dob ponude: 281dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Piazza San Rocco, Lema
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE/MAX Immobiliare a Lugano

Slični oglasi

Slično u inozemstvu