SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
523 350 €
(5 340 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
98 m²
Route de Montécu, Le Mouret

spavaća sobaatypical
stan98 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

[i]PPE de 11 appartements construite sur une parcelle de 2'174 m2 et située en bordure d'une grande zone agricole, laquelle vous offre un sentiment de...

Ostalo
Dob ponude: 129dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Route de Montécu, Le Mouret
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Gerama SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu