SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
425 858 €
(3 907 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
109 m²
Route de la Franche-Comté, Le Locle

spavaća sobaatypical
stan109 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Superbe 4,5 pièces avec jardin, vue montagne et garageDécouvrez cet appartement idéal pour les familles, offrant un cadre de vie exceptionnel grâce à ...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Route de la Franche-Comté, Le Locle
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Neho

Slični oglasi

Slično u inozemstvu