SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 195 939 €
(13 746 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
87 m²
Chemin de la Cure, Lausanne

spavaća sobaatypical
stan87 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bel appartement de 4,5 pièces au calme absolu à ChaillyDécouvrez cet appartement idéalement situé dans un quartier paisible, bénéficiant d'une belle e...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Chemin de la Cure, Lausanne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Neho

Slični oglasi

Slično u inozemstvu