SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 036 693 €
(10 799 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
96 m²
Chemin de la Cure, Lausanne

spavaća sobaatypical
stan96 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Beau 3.5p à deux pas du centre de Chailly, à voir Cet appartement bénéficie d'un emplacement privilégié dans un quartier calme et verdoyant, tout en r...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Chemin de la Cure, Lausanne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Neho

Slični oglasi

Slično u inozemstvu