SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
895 937 €
(20 362 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
44 m²
Rue du Bugnon, Lausanne

spavaća sobaatypical
stan44 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé au cœur de Lausanne, le projet Jolimont 9 propose une opportunité rare d'acquérir un appartement sur plan au sein d'une PPE intimiste de seuleme...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Rue du Bugnon, Lausanne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SPG Vente Lausanne

Slični oglasi

Slično u inozemstvu