SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 927 936 €
(15 225 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
258 m²
Chemin de Praz-Buchilly, Lausanne

spavaća sobaatypical
stan258 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

EN EXCLUSIVITÉSitué dans un cadre verdoyant et privilégié, au bord du trou n°6 du prestigieux Golf de Lausanne, cet appartement de haut standing de 25...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledKatOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKadaTuš kabinaZaseban wcKaminNakon renovacijePrirodno svjetloDrveni pod

Ostalo
Dob ponude: 71dana
Ažurirano: 71dana

Lokaliteti

Chemin de Praz-Buchilly, Lausanne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Synergimmo SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu