SUPA24
Ostale
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 678 703 €
(15 689 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
107 m²
Chemin de la Cure, Lausanne

spavaća sobaatypical
stan107 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

L'appartement s'organise autour d'une belle pièce de vie où la cuisine ouverte sur le séjour offre un cadre lumineux et agréable au quotidien. Une gra...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakPerilica rublja

Ostalo
Dob ponude: 96dana
Ažurirano: 62dana

Lokaliteti

Chemin de la Cure, Lausanne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Bernard Nicod | Lausanne Gare Vente

Slični oglasi

Slično u inozemstvu